Participants

No.

Name and surname

City

Country

Distance

Category

Team

Pay

1

Arkadiusz BANASZKIEWICZ

Bełchatów

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Bolące Piszczele Bełchatów

65 PLN

2

Sylwia Banaszkiewicz

Bełchatów

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Bolące Piszczele Bełchatów

65 PLN

3

Ewa Zieleniak

Kwidzyn

Poland

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

4

Eugienusz Słonina

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

5

Elżbieta Trzcińska

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

65 PLN

6

Elżbieta Dolatowska

Inowrocław

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

K.S. Victoria Potęgowo

65 PLN

7

Podsiadły Stanisław

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

K.S. Victoria Potęgowo

65 PLN

8

Artur Pytlak

Knurów

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

RAWIMEX

65 PLN

9

Anna Miśkowicz

Głogówek

Poland

10 KM Nordic Walking

F65

NORDIC SPORT 2021

65 PLN

10

Teresa Filipowicz

Ożarów Maz

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

65 PLN

11

Krzysztof Filipowicz

OZAROW MAZOWIECKI

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

65 PLN

12

ALICJA MIERLUT

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F75

Avocado Wellness Club

Paid

13

Ryszard Olszewski

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

14

Hanna Kucio

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

15

Bożena Grabowska

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

16

Barbara Gruszka

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

F75

LKS ZANTYR SZTUM

Paid

17

Barbara Krawczykowska

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

LKS ZANTYR SZTUM

Paid

18

Ewa Jurewicz

Gościszewo

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

LKS ZANTYR SZTUM

Paid

19

Mirosław Jurewicz

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

LKS ZANTYR SZTUM

Paid

20

Krystyna Anaczkowska

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

21

Mirosław Anaczkowski

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

22

Stanisław Patycki

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

NW CZŁAPSKI TEAM

55 PLN

23

Genowefa Szatkowska

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

24

Jan Kołpak

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

25

Magdalena Tabaka

Przasnysz

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

-

65 PLN

26

REGINA LANGMESSER

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

27

Marta Kowalczyk

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Avocado Wellness Club

Paid

28

Julia Witczak

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Kijowa Ekipa

Paid

29

Ewelina Radke-Witczak

Skierniewice

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Kijowa Ekipa

Paid

30

Robert Lewandowski

Błonie

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Żbiki Nordic Walking

Paid

31

Zofia Fijałkowska

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Avocado Wellness Club

Paid

32

Grzegorz Fijalkowski

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Avocado Wellness Club

Paid

33

Weronika Dowalewska

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Avocado Wellness Club

Paid

34

Anna Niewiadomska

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

NW CZŁAPSKI TEAM

65 PLN

35

ANNA Dobosz

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

36

Aleksandra Kijek

warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Fundacja ADYS

Paid

37

Dagmara Motacka

Babice Stare

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

NW CZŁAPSKI TEAM

65 PLN

38

Małgorzata Stachowicz

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

65 PLN

39

Dariusz Krzyżek

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

-

Paid

40

Anna Załuska

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Avocado Wellness Club

Paid

41

Grzegorz Marek

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

65 PLN

42

Renata RADOMSKA MAREK

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

65 PLN

43

Helena Syldatk

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

44

Renata Powałowska

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Avocado Wellness Club

Paid

45

Andrzej Foryś

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

-

Paid

46

HALINA GASIŃSKA

OŻARÓW MAZ

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Grupa Wilki

65 PLN

47

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

65 PLN

48

Edyta Stolfa

Stare Babice

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Stare Babice Nordic Walking

Paid

49

Gabriela RESZKA

SKIERNIEWICE

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

-

Paid

50

Barbara Reszka

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Kijowa Ekipa

Paid

51

Nina Tymosiewicz

Warszawa

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

F1

-

15 PLN

52

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

53

Bogdan Rycąbel

Licze

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

LKS ZANTYR SZTUM

Paid

54

Anna Korzec

Licze

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

LKS ZANTYR SZTUM

65 PLN

55

Mariola Lipińska

Babice

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

56

Dorota Kicińska

Przemyśl

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

65 PLN

57

Piotr Raciński

Marki

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

MARKI NA KIJACH

65 PLN

58

Katarzyna Sztylka

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

59

Katarzyna Nowy

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

ESJA TEAM

55 PLN

60

Robert Kowalak

Kostrzyn Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

61

Hania Pompa

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F1

KS NW Bełchatów

Paid

62

Urszula Pompa

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

KS NW Bełchatów

Paid

63

Kamila Strzelec

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

64

Anna STĘPIEŃ

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

65

Milena Struska

Otwock

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

TUPTUś Otwock

Paid

66

Maria Smolarska

Drzewica

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

67

Zuzanna Bielecka

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

68

Agnieszka Kalicińska

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

KS NW Bełchatów

Paid

69

Magdalena Pawlicka

Golina

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Triton Konin

65 PLN

70

Jolanta Olczyk

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

KS NW Bełchatów

65 PLN

71

Marcin Zemła

Międzyrzec Podlaski

Poland

10 KM Nordic Walking

M16

TKKF Krzna Biała Podlaska

Paid

72

Piotr Gudz-Kiciński

Przemyśl

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

SPRING Horyniec-Zdroj

65 PLN

73

Anna Motyl

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

KS NW Bełchatów

Paid

74

Angelika Kalle

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Bolące Piszczele Bełchatów

65 PLN

75

Marlena Lipińska

Kwirynów

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

-

Paid

76

Bolesław Białowąs

Stare Babice

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Stare Babice Nordic Walking

Paid

77

Zofia Okulicz-Kozaryn

Stare Babice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

Stare Babice Nordic Walking

Paid

78

anna czerwinska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

79

Kamianowski Jan

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

M65

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

80

Urszula Nowosadzka

Stare Babice

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

-

65 PLN

81

Danuta Dyszkowska

Zielonki Parcela

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Stare Babice Nordic Walking

Paid

82

Mateusz Kowalski

Zielonki Wieś

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

M1

Stare Babice Nordic Walking

Paid

83

Justyna Kowalska

Zielonki Wieś

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Stare Babice Nordic Walking

Paid

84

Janusz Opaliński

Wyględy, pow. warszawski zachodni

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

Stare Babice Nordic Walking

Paid

85

Karol Stanicki

Warszawa

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

M1

Stare Babice Nordic Walking

Paid

86

Maksymilian Stanicki

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

Stare Babice Nordic Walking

Paid

87

Agnieszka Krawętek

Bełchatów

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

KS NW Bełchatów

Paid

88

Agnieszka Mikołajczyk

Zielonki Parcela

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Stare Babice Nordic Walking

Paid

89

Ewa Szewczyk

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

KS NW Bełchatów

Paid

90

Joanna Szymańska

Stare Babice

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Stare Babice Nordic Walking

Paid

91

Justyna Kalisiak

Piotrków Trybunalski

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

POKIJKOWANI Nordic Walking Piotrków Trybunalski

65 PLN

92

Krzysztof Kłosiewicz

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Avocado Wellness Club

Paid

93

Jan Machowski

Koziegłowy

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Nordic Team Częstochowa

Paid

94

EWA KOWALIK

Warszawa

Poland

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

-

65 PLN

95

Honorata Młynarczyk-Jasińska

Konstantynów Łódzki

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

96

Małgorzata Niedźwiecka

CZĘSTOCHOWA

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Nordic Team Częstochowa

Paid

97

Gabriela Rudnicka

Warszawa

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

F1

-

Paid

98

Ewa Raciborska

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

ESJA TEAM

65 PLN

99

Anna Padowicz

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

ESJA TEAM

Paid

100

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

Nordic Team Częstochowa

Paid

101

Piotr Paludkiewicz

Czarny Las

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Nordic Team Częstochowa

65 PLN

102

Marcin Świderek

Skierniewice

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

ESJA TEAM

Paid

103

Anna Wielądek

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

ESJA TEAM

Paid

104

Ewa Kozłowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

ESJA TEAM

Paid

105

Małgorzata Kozłowska

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

ESJA TEAM

Paid

106

Karol Abel

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

CARLOS KALISZ

Paid

107

Magdalena Nowak-Dresler

Warszawa

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Avocado Wellness Club

Paid

108

Beata Stępień

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

KS NW Bełchatów

Paid

109

Teresa Kumaszka

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

KS NW Bełchatów

Paid

110

Jan Kumaszka

Bełchatów

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

KS NW Bełchatów

Paid

111

Marcin BREWCZYŃSKI

Łyse

Poland

10 KM Nordic Walking

M16

Polipack Team GWE

65 PLN

112

Marcin Leśniewski

Babice Nowe

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Stare Babice Nordic Walking

Paid

Leave an email and stay up to date