Participants

No.

Name and surname

City

Country

Distance

Category

Team

Pay

1

Grzegorz Misztal

Iwanowice

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

Open Sport Team

Paid

2

DAREK BRZYSKI

SIENIAWA

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

85 PLN

3

Lidia Zimnicka

Michałowice

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

4

Tomasz Wojtowicz

Widacz

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

K.S. Victoria Potęgowo

85 PLN

5

Agnieszka Buczyńska

Świerzowa Polska

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

85 PLN

6

Ela Witkowska

Kraków

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

7

Agnieszka Pękala

Kurów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Kur-team

Paid

8

Wiesław Bać

Racławówka

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Wydry Galicja

Paid

9

Dariusz Franczak

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

10

Anna Franczak

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

11

Małgorzata Franczak

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

12

Karolina Jówko

Kurów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Kur-team

Paid

13

Anna Antosiewicz-Tama

Jarosław

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Jarosławskie Włóczykije

Paid

14

Monika Tama

Sonina

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Jarosławskie Włóczykije

Paid

15

Julia Tama

Sonina

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Jarosławskie Włóczykije

Paid

16

Paweł Furmankiewicz

RADOM

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

-

Paid

17

Kazimiera Ossowska

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Strzyżowski Nordic Team

Paid

18

Marian Urbaniak

Trześń

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

85 PLN

19

Paulina Łysiak

Ustjanowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

20

Jadwiga Walczak

Jarosław

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Jarosławskie Włóczykije

Paid

21

Ewa Głodek

Kamionka

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

22

Karolina Domaradzka

Kozłów

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Active Team - KOZŁÓW

Paid

23

Robert Janocha

Krosno

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

85 PLN

24

Grzegorz Dworak

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

25

Iwona Kędzior

Kamionka

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

26

Ewa Zbyrad

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

27

Małgorzata Szadkowska

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

28

Joanna Sokołowska Sokołowska

Ostrów

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

29

Łukasz Tama

Jarosław

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Jarosławskie Włóczykije

Paid

30

Franciszek Szczerbiński

Pustynia

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Active Team - KOZŁÓW

Paid

31

Dorota Szczerbińska

Pustynia

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Active Team - KOZŁÓW

Paid

32

Małgorzata Kozioł

Ostrów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

33

Aneta Kubik-Kłak

Ostrów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

34

Dorota Koczur

Kolbuszowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Paid

35

MARIUSZ MAJKRZAK

SUCHA BESKIDZKA

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO

85 PLN

36

Gabriela Furmankiewicz

Ostrów

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

37

Katarzyna Zaremba

Horniec-Zdrój

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

38

Grzegorz Orzechowski

Kolbuszowa

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Paid

39

Paweł Rudny

Kamionka

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

40

Krystyna Zuber

Kolbuszowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Paid

41

Ryszard Studnicki

Kolbuszowa

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Paid

42

Halina Kołodziej

Kolbuszowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Paid

43

Bronisława Prokopiec

Kolbuszowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F75

-

Paid

44

Grzegorz Żyliński

Kosina

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

45

Agnieszka Żylińska

Kosina

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

-

Paid

46

Justyna Wawrzyniak

Bełchatów

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

47

Maciej Nowacki

Jarosław

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

48

Bogusław Socha

Jarosław

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Jarosławskie Włóczykije

Paid

49

Teresa Hanus

Krosno

Poland

5 KM Nordic Walking

F75

Pasjonauci Krosno

Paid

50

Joanna Hanus

Krosno

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

Pasjonauci Krosno

Paid

51

Karina Zając

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Strzyżowski Nordic Team

Paid

52

Alicja Bujak-Korzeń

Wielopole Skrzyńskie

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

53

Beata Błachowicz

Mielec

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

54

Michał Kołodziej

Nisko

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M18

-

85 PLN

55

Magdalena Solińska

Jankowice

Poland

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

-

85 PLN

56

Andrzej Faszczowy

HORYNIEC-ZDRÓJ

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

57

Monika Dzik

Mielec

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

58

Kinga Balawejder

Wysoka

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Lejdis of nordic

Paid

59

Jerzy Ślusarczyk

Kraków

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

Paid

60

Grażyna Ślusarczyk

Kraków

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

61

Elwira Maciejko

Denkówek

Poland

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

Kijowa Wataha

85 PLN

62

Antoni Maciejko

Denkówek

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Kijowa Wataha

85 PLN

63

Dorota Gacia

Horyniec Zdrój

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

64

Karol Kaliński

Stare Oleszyce

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

65

Igor Krakowski

Mielec

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

PTG Sokół 1893 Mielec

Paid

66

Elzbieta Zapalska-Serkis

Horyniec Zdrój

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

67

Aneta Czuchro

Mielec

Poland

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

-

Paid

68

Karol Zabłocki

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

-

Paid

69

Marek Pasierb

Rzeszów

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

K.S. Victoria Potęgowo

85 PLN

70

Bożena Rynkowska

Wieliszew

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

85 PLN

71

Karol Stawniak

Żnin

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

NO TEAM

Paid

72

Gabriela Kalińska

Stare Oleszyce

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

73

Zuzanna Faszczowa

HORYNIEC-ZDRÓJ

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

74

Maria Szot

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

85 PLN

75

Joanna Kowalczyk

Kraków

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NORDIC SPORT 2021

Paid

76

Tadeusz Kowalczyk

Kraków

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

NORDIC SPORT 2021

Paid

77

Piotr Krzyworączka

Kraków

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

78

Sylwia Szyszka

mielec

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

85 PLN

79

Emilia Rykała

Lubaczów

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

80

Artur Kluczewski

Rzeszów

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

-

Paid

81

Piotr Kluczewski

Rzeszów

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

ARTPIO

Paid

82

Krzysztof Kurek

Piaski

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

85 PLN

83

Janina Husiatyńska

Horyniec-Zdrój

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

84

Marzena Morawiec

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

85

Maria Gruner

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

86

Iwona Dmitrowska

Leżajsk

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

CSWiS Leżajsk

Paid

87

Grzegorz Dmitrowski

Leżajsk

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

CSWiS Leżajsk

Paid

88

Iga Drozd

Nowosielce

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

F1

Stowarzyszenie Aktywna Gmina Zarszyn

Paid

89

Agnieszka Hałczyńska-Drozd

Nowosielce

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Stowarzyszenie Aktywna Gmina Zarszyn

Paid

90

Rafał Szukała

KOZŁÓW

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Active Team - KOZŁÓW

Paid

91

Aneta Giełbaga

Kozłów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Active Team - KOZŁÓW

Paid

92

Tomasz Domaradzki

Dębica

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Active Team - KOZŁÓW

Paid

93

Teresa Malina

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

94

Marian Jagiełła

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

95

Danuta Jagiełła

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

96

Mariusz Szpunar

Sonina

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club

Paid

97

Jakub Zięba

Huta Komorowska

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

M1

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

98

Natalia Borowiec

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

99

Oliwier Serafin

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

100

Oliwia Zięba

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

101

Lena Turbak

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

102

Dawid Wołosz

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

55 PLN

103

Jakub Sumara

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

104

Natalia Sudoł

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

105

Julia Letniowska

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

55 PLN

106

Zuzanna Dworak

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

107

Hubert Barnaś

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

55 PLN

108

Alina Poniatowska

Strzybnica

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

109

Iwona Kijak

Jasło

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

110

Elżbieta Giza

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

111

Wiesława Kubiszyn

Lubaczów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

112

zoyka@onet.eu Lewandowska

Sztum

Poland

ONLINE - Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

-

85 PLN

113

Tadeusz Kubiszyn

Lubaczów

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

114

Monika Pszonka

Łańcut

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Lejdis of nordic

Paid

115

Bożena Faszczowa

Horyniec-Zdrój

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

116

Zuzanna Konik

Stefkowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

117

Jacek Konik

Stefkowa

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Paid

118

Aleksandra Konik

Stefkowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Paid

119

Mikołaj Konik

Stefkowa

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Paid

120

Marcin Kobak

Żeglce

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

121

Elżbieta Kuźma

Leżajsk

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

85 PLN

122

Patrycja Wilk

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

123

Kacper Franuszkiewicz

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

124

Bogusława Bigos

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

125

Simko Zbigniew

Nowa Sarzyna

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

-

Paid

126

Ewa Franuszkiewicz

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

127

Agnieszka Borowiec Wilk

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

128

Beata Gruszecka

Kożuchów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Strzyżowski Nordic Team

Paid

129

Kataryna Hilgner

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NORDICUS STRZYBNICA

85 PLN

130

Grzegorz K

Nowy Sącz

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

131

Ewa Jureczko-Grzebiela

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

132

Artur Grzebiela

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

133

Ewa Breguła

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

134

Dorota Mansfeld

Tarnowskie Góry

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

135

Tadeusz Drwiła

Zbylitowska Góra

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

EGO TEAM

Paid

136

Robert Madej

Cygany

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

137

Aneta Madej

Cygany

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

138

Maria Flis

Mielec

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

139

Adam Skałka

Chełmiec

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Ogniste Patyki Nowy Sącz

Paid

140

Roman Podorski

Tarnów

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

-

Paid

141

Jarek Wojtkiewicz

Bystre gm. Baligród

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

85 PLN

142

Katarzyna Kulczycka

Horyniec-zdroj

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

85 PLN

143

Wiesław Sondej

Rzeszów

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

Paid

144

Milena Struska

Otwock

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

TUPTUś Otwock

85 PLN

145

Ewa Mader-Wnęk

Kłodzko

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

146

Jakub Tomczyk

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

147

Barbara Kolb

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

148

Marek Franuszkiewicz

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

149

Dorota Tomczyk

Huta Komorowska

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

150

Ewa Kopeć

Huta Komorowska

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

151

Jan Kołpak

Sztum

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

LKS ZANTYR SZTUM

85 PLN

152

Marek Sokołowski

RYMANÓW-ZDRÓJ

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

PTG "Sokół" Rymanów

Paid

153

Andrzej Czarnota

Handzlówka

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club

Paid

154

Władysław Łoś

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

155

Iwona Zapalska-Czarny

Horyniec-Zdrój

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

156

Tomasz Więcław

Rzeszów

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

157

Małgorzata Pukas

Ustrzyki Dolne

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Paid

158

Paweł Kamiński

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Kijowa Wataha

Paid

159

Joanna Zając

Lubaczów

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

F1

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

160

Danuta Kurdybacha

Horyniec-Zdrój

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

161

Agata Tuzimek

Kurów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Kur-team

Paid

162

Waldemar Hryciuk

Biała Podlaska

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

K.S. Victoria Potęgowo

85 PLN

163

Bożena Kończewska

Ustrzyki Dolne

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Paid

164

Witold Zych

Krosno

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

165

Krystyna Styga

Kolbuszowa

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Luki Team Polska

Paid

166

Małgorzata Drogoń

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Strzyżowski Nordic Team

Paid

167

Leszek Majewski

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

Strzyżowski Nordic Team

Paid

168

Barbara Majewska

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Strzyżowski Nordic Team

Paid

169

Maciej Majewski

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Strzyżowski Nordic Team

Paid

170

Agata Ziobro

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Strzyżowski Nordic Team

Paid

171

Jacek Zboch

Sandomierz

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Gorzyce chodzi z kijkami

Paid

172

Jerzy Żmuda

Gorzyce

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Gorzyce chodzi z kijkami

Paid

173

Jan Słowik

Hermanowa

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

Wybiegamy w przyszłość

Paid

174

Kazimierz Marchut

Jelna

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Nowosarzyńska Grupa Biegowa

Paid

175

Ilona Sejmicka

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Kijowa Wataha

Paid

176

Stanisław Sejmicki

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Kijowa Wataha

Paid

177

Tomasz Świrszcz

Świdnik

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Lublin chodzi z kijkami

Paid

178

Dorota Kicińska

Przemyśl

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

179

Zbigniew Szczęśniak

Częstochowa

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Nordic Team Częstochowa

Paid

180

Ewa Białek

Strzyżów

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Strzyżowski Nordic Team

Paid

181

Beata Zubiel

mielec

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

182

Henryk Kędzia

Tarnobrzeg

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

KS Esteka

Paid

183

Ewa Babiarz

Wysoka

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Lejdis of nordic

Paid

184

Monika Będkowska

Mielec

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

185

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

186

Stanisław Kaliński

Oleszyce

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

187

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

85 PLN

188

Mikołaj Twardowski

Mielec

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

PTG Sokół 1893 Mielec

Paid

189

Małgorzata Niedźwiecka

CZĘSTOCHOWA

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Nordic Team Częstochowa

85 PLN

190

Monika Olechowska

Mielec

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

191

Oliwia Muskus

Łańcut

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Lejdis of nordic

Paid

192

Joanna Muskus

Łańcut

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Lejdis of nordic

85 PLN

193

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

Nordic Team Częstochowa

Paid

194

Łaszcz Ewa

Piła

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

F1

JA I TY TO MY PIŁA

75 PLN

195

Mateusz Sobek

Albigowa

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

Lejdis of nordic

Paid

196

Katarzyna Gładysz

Borek Stary

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Lejdis of nordic

Paid

197

Anna Woś

ŁAŃCUT

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Lejdis of nordic

Paid

198

Piotr Gudz-Kiciński

Przemyśl

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

SPRING Horyniec-Zdroj

Paid

199

Piotr Paludkiewicz

Czarny Las

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Nordic Team Częstochowa

Paid

200

Irena Wiktor

Mielec

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

201

Dawid Wiktor

Mielec

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

202

Zbigniew Gancarz

Mielec

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

203

Wojciech Pasierb

Łąka

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Lejdis of nordic

Paid

204

Jan Majewski

Gorzyce

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Gorzyce chodzi z kijkami

Paid

205

Andrzej Gągola

Tarnów

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

PTG SOKÓŁ TARNÓW

Paid

206

Krzysztof Pelc

Handzlówka

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Lejdis of nordic

Paid

Leave an email and stay up to date